Aktualności

Mapa skarbów

 

Przesilenie wiosenne – czas początku, pierwotnej energii, planów i oczekiwań. Kolejny raz Mandala roku rozpoczyna swój bieg. Zacznij w taki sposób, aby z jej kolejnym końcem niczego nie żałować.Symbol potrafi zastąpić tysiące słów. Dotrze tam, gdzie umysł nie sięga. Stwórz z nami, swoją symboliczną mapę celów, która jest idealnie dopasowana do twoich wewnętrznych potrze.

 

 Zapraszamy Cię do udziału w warsztatach

tworzenia własnej MAPY MARZEŃ

 Aktywny udział ułatwi Tobie dotarcie w głąb własnej podświadomości, a interakcja z pozostałymi uczestnikami warsztatów pozwoli na jednoczesne spojrzenie na Siebie z odpowiednim dystansem. W myśl starożytnej zasady „pars pro toto” – w części zawiera się całość, Mapa Marzeń uzmysłowi Tobie jak przedstawia się Twój wewnętrzny Mikrokosmos. Pozwoli dostrzec obszary wymagające uzdrowienia, jednocześnie podpowiadając odpowiedni kierunek rozwoju.  

 Na warsztatach
- nauczysz się subtelnego języka symboli, niezbędnego do pracy z własną podświadomością.
- Zapoznasz się z trendami planetarnymi na nadchodzący rok.
- Dowiesz się, w jaki sposób zaplanować przestrzeń wokół siebie, aby żyć dostatnio i szczęśliwie.
- Otrzymasz wskazówki w jaki sposób wykorzystać swoje mocne strony a jak uniknąć zagrożeń. 
- każdy uczestnik warsztatów zaopatrzony zostanie w niezbędne narzędzia i materiały, potrzebne do stworzenia własnej Mapy Marzeń.

Jak co roku, wiosenny rytuał tworzenia własnej Mapy Marzeń jest niepowtarzalną okazją do tego, aby zaplanować nadchodzący czas.

 

Kurs poprowadzi Renata Marczewska - astrolog.

Przy okazji spotkania będzie można nabyć amulety i talizmany
a przy wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość zamówienia talizmanów specjalnych, tzn. dedykowanych właśnie Tobie lub bliskiej Ci osobie.


Koszt uczestnictwa w warsztatach: 50 zł

Kontakt, zapisy, informacje dodatkowe:
EZO Poznań
Telefon: 519132002
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.