Aktualności

Sylwetka Wykładowcy - Renata MarczewskaAstrolog i Tarocistka

Doradzając ludziom, od wielu lat łączę starożytną wiedzę zawartą w Astrologii, Tarocie i numerologii w poszukiwaniu optymalnej drogi rozwoju.

Wiedza ta, pozwala mi ujrzeć ukryty potencjał. Bo każdy z nas ma ogromne możliwości, czasem tylko nie potrafimy ich dostrzec . Zaledwie kilka słów wystarczy aby obudzić w sobie wewnętrzny impuls. Zmaganie się każdego dnia z pytaniami – „co dalej, w którą stronę mam iść?” odbiera nam często energie do działania. Jest tyle tematów życiowych, na które nie znamy odpowiedzi, narastające w nas wątpliwości powodują, że coraz częściej zadajmy sobie pytanie –„dlaczego tego nie zrobiłem”?
„a mogłem postąpić inaczej”.

Stojąc przed podjęciem ważnej decyzji boimy się otworzyć drzwi do dnia jutrzejszego, nie chcąc ponownie popełniać tych samych błędów. Tarot otwiera nam te drzwi, pokazuje możliwości naszego rozwoju, aby nasze decyzje stały się pełniejsze i bardziej świadome.

Największą satysfakcję w mojej pracy daje mi fakt, że osoby, którym pomagam, potrafią bez lęku rozpocząć kolejny etap swojego życia. Boimy się tego co nieznane, dlatego zapraszam Cię do wspólnej podróży wraz z moimi kartami. Pozostaw lęki i pozwól Sobie na realizację własnego potencjału.