Aktualności

Start strony www.ezopoznan.pl

EZOPoznań jak przystało na projekt ezoteryczny, niczego nie pozostawia przypadkowi i wszystkie działania strategiczne konsultuje z gwiazdami oraz kartami Tarota.
Uruchomienie strony internetowej jest jednym z naszych kroków milowych i dlatego data tego przedsięwzięcia została bardzo starannie dobrana. Dzień 23 lutego 2012 roku, to czas kiedy układ planet względem mojego Medium Coeli wyznacza odpowiedni moment na start a Księżyc w Rybach ofiarowuje nam wymarzoną ezoteryczno – artystyczną aurę.
Rozkład „Droga” Hayo Banzhalf'a, który specjalnie dla EZOPoznania  rozłożyła tarocistka Renata Marczewska, rozpoczyna się kartą Rydwanu, czyli kartą sukcesu, zwycięstwa, sprzyjających okoliczności, nowego etapu w życiu i podróży. W swojej opowieści Tarot rozwija wątek poprzez karty Sądu Ostatecznego, Słońca i Kochanków. Wróżba jest niezwykle pomyślna i właściwie nie trzeba kontynuacji przepowiedni, aby wiedzieć, że naszym powołaniem są warsztaty, szkolenia oraz porady indywidualne.
Ruszamy zatem dziś!!! Ruszamy z przekonaniem, że będziecie ciekawi i będziecie z nami!


Fanpage EZOPoznania znajdziecie na facebook’u kiedy Księżyc wejdzie do znaku Bliźniąt, czyli na początku marca. Taka konstytucja Księżyca zapewni nam optymalne możliwości komunikacyjne
i łatwość nawiązywania nowych kontaktów.

Ze stroną jednak ruszamy już dziś!!! A zatem... 3 -2 -1- START!!!

                                                             
                                                              ZAPRASZAMY