Aktualności

Witamy w EZO Poznań!

"Są rzeczy znane i nieznane, a pomiędzy nimi są drzwi"
                                                                                            William Blake

 

EZO Poznań to projekt, którego misją jest propagowanie idei zaglądania i wsłuchiwania się w siebie,

bo w każdym z nas istnieje świat pełen magii.

Proponujemy Wam otwarcie drzwi opatrzonych tabliczką "nieznane"

i poprzez udział w warsztatach oraz spotkaniach ezoterycznych rozpoczęcie nowej drogi.

Zapraszamy w tę podróż wraz z nami!!!
EZO Poznań


PS. Zachęcamy do odwiedzenia naszego Fanpage'a na Facebook'u.
Znajdziecie tam ciekawe nowinki z dziedziny ezoteryki i samorozwoju.

DO ZOBACZENIA :)

Sylwetka Wykładowcy - Renata MarczewskaAstrolog i Tarocistka

Doradzając ludziom, od wielu lat łączę starożytną wiedzę zawartą w Astrologii, Tarocie i numerologii w poszukiwaniu optymalnej drogi rozwoju.

Wiedza ta, pozwala mi ujrzeć ukryty potencjał. Bo każdy z nas ma ogromne możliwości, czasem tylko nie potrafimy ich dostrzec . Zaledwie kilka słów wystarczy aby obudzić w sobie wewnętrzny impuls. Zmaganie się każdego dnia z pytaniami – „co dalej, w którą stronę mam iść?” odbiera nam często energie do działania. Jest tyle tematów życiowych, na które nie znamy odpowiedzi, narastające w nas wątpliwości powodują, że coraz częściej zadajmy sobie pytanie –„dlaczego tego nie zrobiłem”?
„a mogłem postąpić inaczej”.

Czytaj więcej: Sylwetka Wykładowcy - Renata Marczewska

Sylwetka Wykładowcy - dr Jan Witold Suliga

Wróżbita, dla którego tarot nie stanowi tajemnic 

etnograf, antropolog kultury, tarocista, doktorant Ranchi University, Bihar, India. Od blisko ćwierćwiecza zajmuje się tarotem i kabałą. Pisarz, autor książek poświęconych symbolice tarota, pogańskim wierzeniom Słowian, ezoterycznym tradycjom Europy. Terapeuta, założyciel i dyrektor Centrum Terapii Uzależnień Duchowych. Człowiek, który odkrył sekretny kod tarota marsylskiego. Prowadzi kursy i lekcje indywidualne dotyczące metod i technik wróżenia tarotem, ezoterycznej i kabalistycznej symboliki tarota, duchowego bhp oraz mistycznej kabały. Realizuje cykle wykładów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

 

Czytaj więcej: Sylwetka Wykładowcy - dr Jan Witold Suliga

Start strony www.ezopoznan.pl

EZOPoznań jak przystało na projekt ezoteryczny, niczego nie pozostawia przypadkowi i wszystkie działania strategiczne konsultuje z gwiazdami oraz kartami Tarota.
Uruchomienie strony internetowej jest jednym z naszych kroków milowych i dlatego data tego przedsięwzięcia została bardzo starannie dobrana. Dzień 23 lutego 2012 roku, to czas kiedy układ planet względem mojego Medium Coeli wyznacza odpowiedni moment na start a Księżyc w Rybach ofiarowuje nam wymarzoną ezoteryczno – artystyczną aurę.
Rozkład „Droga” Hayo Banzhalf'a, który specjalnie dla EZOPoznania  rozłożyła tarocistka Renata Marczewska, rozpoczyna się kartą Rydwanu, czyli kartą sukcesu, zwycięstwa, sprzyjających okoliczności, nowego etapu w życiu i podróży. W swojej opowieści Tarot rozwija wątek poprzez karty Sądu Ostatecznego, Słońca i Kochanków. Wróżba jest niezwykle pomyślna i właściwie nie trzeba kontynuacji przepowiedni, aby wiedzieć, że naszym powołaniem są warsztaty, szkolenia oraz porady indywidualne.
Ruszamy zatem dziś!!! Ruszamy z przekonaniem, że będziecie ciekawi i będziecie z nami!

Czytaj więcej: Start strony www.ezopoznan.pl